SmartResponder.ru
Міні-курс

Ваш e-mail: *
Ваше имя: *
 Інформація
Головна » Статті » Керівництво

ОДНОРАЗОВІ І БАГАТОРАЗОВІ КЛІЄНТИ ВАШОГО РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ. (частина 2)
                                                     
ЯК ПРАЦЮВАТИ З РІЗНИМИ ГРУПАМИ КЛІЄНТІВ, ЩОБ ОТРИМАТИ МАКСИМУМ ПРИБУТКУ?
 

Існує багато способів для кожного випадку. В межах цієї статті розглянемо лише декілька таких прийомів.

 

Якщо ви стикаєтесь з одноразовим клієнтом, ваша задача – відразу отримати максимум грошей, тому що іншого разу у вас не буде. Для цього ви можете застосувати такі методи:

 

-  Активний продаж супутніх товарів і послуг. Коли клієнт замовив каву, запропонуйте йому сандвіч, шоколадку, жуйку (дуже добре працює метод «на здачу» - «Хочете шоколадку на здачу?»

 

-   Передавання «відпрацьованого клієнта» іншому бізнесу за комісійні. Після того, як клієнт зробив у вас замовлення, ви можете порекомендувати йому скористатись послугами іншого бізнесу. Наприклад, офіціант на вокзалі може порадити пасажиру вбити час до приходу поїзда у відеосалоні і вручити йому купон зі знижкою.

 

-    Використати відвідувача, як рекламного агента. Зробіть так, щоб коли від вас піде клієнт, він порекомендував ваш ресторанний заклад своїм друзям і колегам. Можна роздавати купони зі знижками «для друзів», а можна використати свої способи.

 

Все це актуально для вашого бізнесу, та при роботі з одноразовим клієнтом, особливо.

 

Якщо ви обслуговуєте епізодичного клієнта, ваша головна задача заключається в тому, щоб наступного разу він завітав саме до вас. Для цього використовуйте способи, вартість яких мінімальна (адже, якщо людина до вас не прийде – то витрачені кошти пропадуть). Суть зводиться до переконання клієнта в тому, що зробити повторне замовлення саме  у вас для нього вигідніше, ніж в будь-якому іншому закладі.

 

Ось декілька типових способів:

 

-    Накопичувальні знижки. Чим більше і чим довше людина робить у вас замовлення, тим більшу знижку отримає наступного разу. Наприклад: ресторан може видавати картки зі «сходинкою» знижок. При повторному відвідуванні – знижка 10%, при наступному – напій за рахунок закладу, при наступному - десерт…

 

-    Регулярне нагадування про себе. Час від часу бажано нагадувати про себе (СМС, Email). Нагадування повинно виглядати, як турбота про клієнта: «У нас є дещо, цікаве для вас».

 

Та якщо ваші типові клієнти відносяться до числа регулярних відвідувачів, то ваша сама головна задача буде заключатись в тому, щоб не дати їм перестати користуватись вашими послугами.

 

Для цього, щоб використати максимум користі з цієї статті, зробіть крок від теорії до практики. Визначте до якої групи відносяться ваші клієнти, зважте, чи є сенс для вашого ресторанного бізнесу прагнути до перетворення відвідувачів у постійних клієнтів.
                                                           
Категорія: Керівництво | Додав: Admin (24.08.2009)
Переглядів: 682 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
П'ятница, 17.05.2024, 10:25
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Форма входу
Категорії розділу
Статті [0]
Тренінги [8]
Курси [2]
Консультації [2]
Цікаві ресторанні історії [1]
Грузинська кухня [7]
Кулінарний словник [6]
Різне [8]
Італійська кухня [1]
Японська кухня [6]
Керівництво [21]
Персонал [12]
Фінанси [8]
Цікаво [16]
Європейська кухня [9]
Українська кухня [2]
Афоризми [3]
З нуля [7]
Напої [5]
Спеції [7]
Карвінг [4]
Кулінарні новини [2]
Пошук
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 116
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Власник сайту: Леся Лазар © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz