SmartResponder.ru
Міні-курс

Ваш e-mail: *
Ваше имя: *
 Інформація
Головна » Статті » З нуля

ЯК ВІДКРИТИ РЕСТОРАН З НУЛЯ
Дана стаття є покроковою інструкцією для майбутнього власника кращого ресторану.

 

 

Перший крок.

Початкова точка довгого, і разом з тим захоплюючого шляху з метою відкриття ресторану закладена у розмірі інвестицій. Саме від цієї першої цифри залежить – на якому сегменті споживачів буде зосереджена робота майбутнього ресторану.

 

Другий крок – вибір приміщення, також є стратегічно важливим.

Місцерозташування майбутнього ресторану автоматично визначає такі концептуальні речі, як категорія ресторану, концепція і ідейний зміст. Залежно від засобів, що є у вас, ви можете придбати приміщення у власність, узяти в оренду або побудувати.

 

Третій крок – вибір концепції ресторану.

Японський або італійський ресторан, французька або грузинська кухня, сімейний або молодіжний... Допомогти визначитися у виборі допоможе невеликий, але виключно важливий захід - конкурентна розвідка. Як правило, вона зводиться до вивчення конкурентного оточення, їх методів роботи, до оцінки якості кухні і обслуговування. На основі аналізу, а краще на основі SWOT аналізу, майбутній ресторатор без зусиль виведе плюсові і мінусові властивості конкурентів, щоб потім скласти свою виграшну стратегію. Основу сильної стратегії складатиме ексклюзивна ідея концепції. Винятковість концепції повинна виражатися у всьому - в дизайні неповторного інтер'єру, в нетрадиційній формі офіціантів, в стравах меню і в їх назвах, в рекламній політиці, а також у всіх деталях і дрібницях, що мають відношення до ресторану.

 

Четвертий крок включає мінімум творчості і максимум терпіння. Необхідно отримати технічний висновок на приміщення, розробити проект ресторану і погоджувати їх в СЕС і УДПС. Після підписання необхідних документів, необхідно отримати ліцензію на роздрібну реалізацію алкогольної продукції, на право виробництва продуктів харчування, дозвіл на громадське харчування, санпаспорт на приміщення, завести дез-журнал.

 

П'ятий крок – придбання технологічного устаткування, посуду і інвентарю. З одного боку, сучасне устаткування оптимізує процеси на кухні майбутнього ресторану, дозволить прискорити процес приготування страв і максимально зберегти корисні властивості. З іншого боку, не у всіх випадках доцільно купувати дороге устаткування. Деякі позиції, які нав'язують постачальники, можуть просто не знадобитися в процесі приготування.

 

Шостий крок - розробка цінової політики, опрацювання страв і складання технологічних та калькуляційних карт.

 

Сьомий крок - установка системи автоматизації роботи ресторану і відеоспостереження. Дані системи дозволять значно скоротити невраховані витрати в ресторані, а також горезвісні випадки крадіжки.

 

Восьмий крок - підбір і навчання персоналу. Даний захід можна виконати самостійно, або віддати на аутсорсинг рекрутинговому агентству.

 

Дев'ятий крок - розробка рекламної політики (акції, слогани, дизайнерське оформлення, місце розміщення і т.д.).

 

Десятий крок – зібратися, проаналізувати все зроблене, поставити амбітну мету – стати власником кращого ресторану в своєму сегменті і вперед!
Категорія: З нуля | Додав: Admin (21.01.2010)
Переглядів: 3903 | Рейтинг: 4.2/4 |
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Понеділок, 02.12.2024, 14:25
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Форма входу
Категорії розділу
Статті [0]
Тренінги [8]
Курси [2]
Консультації [2]
Цікаві ресторанні історії [1]
Грузинська кухня [7]
Кулінарний словник [6]
Різне [8]
Італійська кухня [1]
Японська кухня [6]
Керівництво [21]
Персонал [12]
Фінанси [8]
Цікаво [16]
Європейська кухня [9]
Українська кухня [2]
Афоризми [3]
З нуля [7]
Напої [5]
Спеції [7]
Карвінг [4]
Кулінарні новини [2]
Пошук
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 116
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Власник сайту: Леся Лазар © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz